391

Swierkiewicz Róbert (1942)

Állhatatos gesztus (1999)

vegyes technika, vászon, 45 x 33 cm, j.j.l.: 1999 Swierkiewicz Róbert
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%