Juszkó Béla: 1914. Május 19. Benlin Solonne, Kalhiaiycy

105

Juszkó Béla (1877-1969)

1914. Május 19. Benlin Solonne, Kalhiaiycy

olaj, kartonra kasírozott vászon, 27 x 41 cm, j.b.l.: Juszkó hdngy
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%