Juszkó Béla: 1916  Nov 13.  Nowy Zagorow

40

Juszkó Béla (1877-1969)

1916 Nov 13. Nowy Zagorow

olaj, kartonra kasírozott vászon, 26 x 41 cm, j.b.l.: 1916. NOV. 13. NOWY ZAGOROW Juszkó hdngy
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%