Juszkó Béla: 1916. Nov. 24. Bubnowai rajvonal Tüzérpárbaj

45

Juszkó Béla (1877-1969)

1916. Nov. 24. Bubnowai rajvonal Tüzérpárbaj

olaj, kartonra kasírozott vászon, 27 x 21 cm, j.j.l.: Juszkó hdngy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%