45

Aatoth Franyo (1954)

Intérieurs/Beszélgetők

olaj, vászon
37x61 cm
j. a hátoldalon: Interieurs H/T 37x61 cm 2003 Franyo Aatoth
Kikiáltási ár: 370 000 Ft (1 189 EUR*, 1 287 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%