23

Gerzson Pál (1931-2008)

Nyári este

olaj, farost,
55,5x90 cm
j. j. l.: ''Nyári este'' 1979
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%