13

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Akt tájban

olaj, vászon
61x80 cm
j. b. l.: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%