12

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Falusi utca

olaj, vászon
60x80 cm
j. j. l.: Iványi Grünwald Béla
Dr. Telepy Katalin szakvéleményével
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%