150

Kádár Béla jelzéssel

Enteriőr virágmintás terítővel

olaj, karton
65x52 cm
j. b. l.: Kádár
Reprodukálva: Die Sammlung Eisenberger. Wien, 1998. 167. o.; Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger. Wien, 2002. 7.1.7. kat. sz. 209. o.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%