36

Pap Gyula (1899-1983)

Liget

olaj, farostlemez
60x43 cm
j. j. l.: Pap
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%