Szabados Árpád (1944–): Képterv I–II. --- kikiáltási ár: 320 000 Ft

70

Szabados Árpád (1944)

Képterv I–II.

olaj, vászon
30x30 cm
j. a hátoldalon: Szabados 2008
Kiállítva: Kicsik. Szabados Árpád kiállítása, MissionArt Galéria, Budapest, 2008.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%