240

Varga Nándor Lajos (1895-1978)

Budajenői erdő

akvarell, papír
430x290 mm
j. b. l.: Varga N. L. 954, Budajenő
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%