21

Weit László (1914-1973)

Nagybányai látkép

olaj, vászon
60x70 cm
j. b. l.: Weith L.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%