86

Ezüst gyümölcskoktél shaker 6 pohárral

800-as finomságú ezüst, 914 g
shaker: 25 cm, pohár: 8,5 cm
jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, ES mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%