32

Mózes Katalin (1951)

Gondolkodó

olaj, kréta, ceruza, papír
89 x 63 cm
j.b.l.: Mózes 2009
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%