59

Varga Rita (1973)

Malina III.

olaj, vászon
60 x 80 cm
j.a hátoldalon: Varga Rita 2009
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%