41

Ezüst gyertyatartó

800-as finomságú ezüst, 233 g
28 cm
jelzett: 1867-1936 között használt fémjel, KW mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%