76

Jáhn Miklós jelzéssel

Romantikus táj alakokkal

olaj, vászon
31,5 x 39,5 cm
j.b.l.: Jahn Miklós 1880
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%