96

Oldal István (1853-1922)

Ház előtt

olaj, karton
9,5 x 15 cm
j.j.l.: Oldal
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%