192

Antik ezüst gyertyatartó pár

13 latos antik ezüst, 457 g
31 cm
jelzett: 13-as latjel kerék mesterjegy
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%