198

Ezüst hamutál domború jelenettel

800-as finomságú ezüst, 21 g
10 x 7 cm
jelzett: FM mesterjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%