191

Neorokokó ezüst cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 208 g
15 x 14 x 11 cm
jelzett: német, 1888-tól használt hold-koronás fémjel
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%