200

Pesti ezüst kártyadoboz

800-as finomságú ezüst, fa betét, nettó 556 g
6 x 17 x 12 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, GM mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%