212

Pesti ezüst kávé és tea kínáló készlet

800-as finomságú ezüst, tálca, teáskanna, kávéskanna, cukordoboz, tejkiöntő, tejszínkiöntő
6351 g
jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, MI mesterjegy
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%