338

Ámos Imre (1907-1944)

Templombelső

olaj, vászon
80 x 60 cm
j.j.l.: szeretettel Lukács Jánosnak Ámos Imre
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%