361

id. Barabás Márton (1893-1974)

Zsiráflépcső

olaj, farost
50 x 70 cm
j.j.l.: Barabás M.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%