341

Basch Andor (1885-1944)

Enterieur virágvázákkal

olaj, vászon
90 x 120 cm
j.b.f.: Basch Andor 1913
Kikiáltási ár: 2 300 000 Ft (7 391 EUR*, 7 999 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%