342

Batthyány Gyula, gróf (1887-1959)

Népvándorlás (Csontváry emlékére)

olaj, vászon
104 x 136 cm
j.n. Védett
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft (24 100 EUR*, 26 082 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%