370

Fajó János (1937)

Ellipszis

szitanyomat
74 x 54 cm
j.b.l.: 19/22 j.j.l.: Fajó 2005
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%