375

Gál András (1968)

Caput mortuum

olaj, vászon fára kasírozva
62 x 62 cm
j. a hátoldalon: András Gál 2008
Kiállítva: A festmény határa, Ernst Múzeum 2008
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%