Góra Orsolya (1975–): A megörökített idő (Ahogy Andrej Tarkovszkij is látta) --- kikiáltási ár: 190 000 Ft

400

Góra Orsolya (1975)

A megörökített idő (Ahogy Andrej Tarkovszkij is látta)

olaj, vászon
30 x 90 cm
j. a hátoldalon: Góra
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%