404

Jovián György (1951)

A part

olaj,vászon
170 x 116 cm
j.j.l.: Jovián ' 04
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%