29

4 személyes pesti ezüst kávéscsésze készlet

800-as finomságú ezüst, üvegbetéttel, 484 g
4 x 12,5 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, IH mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%