6

Bécsi lovaglópálca

nád, bőr, 800-as finomságú ezüst
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel OD mesterjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%