33

Bikácsi Daniela (1943)

Egy kedves állat emlékére

akvarell, papír
29 x 51 cm
j.b.l.: Bikácsi 1980
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%