75

Iván Szilárd (1912-1988)

Vörös örség a kapuban

rézkarc, papír
35 x 42 cm
j.j.l.: Iván Szilárd 959
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%