79

Konecsni György (1908-1970)

Május 1. 1919.

litográfia, papír
35 x 43 cm
j.j.l.: Konecsni György
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%