80

Konstantin László (1930)

Előre a Szabadságért

rézkarc, papír
34,5 x 23,5 cm
j.j.l.: Konstantin László
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%