38

Kopasz Tamás (1958)

Saul 3. - G. F. Handel sorozat

olaj, vászon
191 x 128 cm
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%