114

Koszta József (1861-1949)

Három királyok tanulmány

olaj, kartonra kasírozott vászon
50 x 56 cm
j.j.l.: Koszta
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft (4 499 EUR*, 4 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%