43

Mózes Katalin (1951)

Rés

vegyes technika, papír
100 x 70 cm
j.b.l.: 2009 j.j.l.: Mózes
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%