65

Szlávik Lajos (1922)

Kompozíció festőállvánnyal

olaj, farost
35 x 25 cm
j.j.l.: Szlávik '94
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%