66

Szurcsik József (1959)

Közeledők

akril, olaj, vászon
70 x 50 cm
j.b.l.: SzJ 2005-2006
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%