84

Zádor István (1882-1963)

1918-as forradalomra hazatérő katonák

rézkarc, papír
38 x 28,5 cm
j.j.l.: Zádor
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%