51

Gyimesi Kásás Ernő (1901)

Az amsterdami régi pénzverde látképe

olaj, karton
91 x 60 cm
j.j.l.: E. Gyimesy Kásás Chicago 1934
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%