82

Ismeretlen osztrák festő (XVIII. század első fele)

Szűz Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal

olaj, fa
36 x 26 cm
SZM bírálati számai 231/2004 Lengyel László szakvéleményével
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%