5

Német ezüst cigarettatárca

800-as finomságú ezüst, 71 g
9 x 7,5 x 1,5 cm
jelzett: Német, 1888-tól használt holdkoronás jelzéssel
Belül ''Emlékül Gizitől'' gravírozással, aranyozott
Kikiáltási ár: 9 000 Ft (29 EUR*, 31 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%