8

Pesti ezüst cigarettatárca

800-as finomságú ezüst, 174 g
8 x 11,5 x 1,5 cm
jelzett: Pest, 1867–1936 közötti fémjel, KTA mesterjegy
SLE rátétes monogrammal, 1938-as évszámmal
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%