30

Boromisza Tibor (1880-1960)

Zétényi hátsó udvar

akvarell, papír, 21 x 29 cm
j.b.l.: Boromisza Zétény
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%