91

Kunffy Lajos (1869-1962)

Szüretelők

olaj, vászon, 60 x 80 cm
j.j.l.: Kunffy Lajos
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%